Recenzja haszu CBG od Konopny Buch

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w lipcu 2022.

Sprzedawca: Konopny Buch

Ilość CBG wg. sprzedawcy CBGA + CBG: ~18%, badania są do obejrzenia na stronie sprzedawcy

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Sprzedawca informuje, że produkt jest naturalny, posiadają wszystkie certyfikaty: GACP, HACCP, PL-EKO-08 UE. W praktyce hasz wyglądają naturalnie, nie pachnie chemikaliami.

Opakowanie: Plastikowe opakowanie z regulatorem wilgotności. Opakowanie jest opisane, a także szczelnie zamknięte. Pojemnik przypomina ten, znany z produktów Freedom Farms.

Zapach: 9/10
Czuć bardzo wiele nut korzennych i ziołowych. Wyczuwam między innymi nutę miętowych cukierków, pieprzu, delikatnych przypraw, a także zapach torfu i kory drzewnej. Na drugim planie udało mi się nawet wyczuć zapach podobny do śliwek w czekoladzie. Z pewnością jest to bardzo aromatyczny hasz.

Wygląd: 6/10
Hasz ma kolor brązowy, z lekko żółtym zabarwieniem. Jest sztywny, piaskowy, o niedużej lepkości. Przypomina nieco hałwe.

Smak i zapach podczas waporyzacji:7/10
Smak delikatnie ziołowy. Czuć nuty korzenne. Bardzo delikatny w smaku jak na hasz

Działanie: Skupiające, kreatywne.
Hasz ma bardzo miłe działanie, które pomaga się skupić i zwiększa kreatywność. Jest to z pewnością bardzo fajny produkt do stosowania podczas pracy. 0,1 grama pozwala na efektywniejszą pracę.

Ilość pary: 6,5/10
Pary jest niewiele, aczkolwiek od czasu do czasu zdarzają się większe chmurki. Para jest łagodna, delikatna i nie gryzie w gardło nawet przy głębszych wdechach.

Dawkowanie:
Hasz nie jest kleisty, dlatego nie jest zbyt łatwy do waporyzacji w Vapcapie. Jest dość kruchy, dlatego warto na dno waporyzatora najpierw dać trochę suszu.
Hasz ten bardzo fajnie sprawdza się wraz z DynaCoilem do mikrodozowania dosłownie setnych części grama.

Podsumowując, hasz jest naturalny, polski, ma bogaty zapach i świetne działanie.

—>Cena: 49 zł za 2 gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut