Recenzja suszu Medycznej Marihuany Aurora 20/1 L.A. Confidential

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w grudniu 2022.

Producent: Aurora Cannabis

Przeważające Terpeny: Pinen, Mircen, Kariofilen, Nerolidol

THC: 20%

CBD: <1%

Genetyka: Indica ~90%

Odmiana: L.A. Confidential

Cena: ~ 570-610zł

Opakowanie: 10 gram, duże, białe opakowanie z pomarańczowym paskiem. W środku sporo wolnego miejsca. Brak regulatora wilgotności.

Zapach: 8.5/10

Zapach ziemi, drzew, typowego skuna, ziół, pistacji i pieprzu. Wyczuwalnych jest całkiem sporo nut zapachowych. Jest to taki „najbardziej typowy” zapach marihuany, który często można wyczuć chodząc wieczorami po polskich blokowiskach.

Wygląd: 7/10

Topki są w różnej wielkości i są mocno zbite. Niestety susz jest dość wysuszony i nawet po dodaniu regulatora wilgotności nadal bardzo łatwo się kruszy. Przez to ciągle na dnie pudełka jest coraz więcej miału. Susz nie jest dokładnie ostrzyżony, widać wiele listków, które nie powinny występować w produkcie o tak wysokiej cenie. Topki są przede wszystkim owalne i kolorowe. Przeważają kolory zielono-żółte. Wiele jest również brązowych niteczek. Trichomy są niestety słabo widoczne.

Smak: 7.5/10

W smaku najbardziej dominuje smak ziemisty. Na drugim planie pojawiają się nuty ziołowe. Nie jest to w żaden sposób nadzwyczajny smak, nie mniej jednak jest smaczny i miły w konsumpcji.

Działanie: Relaks i masaż

– Działa jak typowa Indica

– Po zażyciu jest się sennym

– Rozleniwia po całości

– Świetnie masuje nasze ciało

– Działa delikatnie na umysł

– Wchodzi po niej mocne gastro

– Nie odcina od świata – można po niej sprzątać, gotować, oglądać filmy, delikatnie pracować itp.

– W moim przypadku świetnie radzi sobie przy zespole jelita drażliwego, niwelując negatywne efekty choroby prawie do zera.

Para: 7/10

Jest to niewielka ilość pary jak na susz medycznej marihuany. Ponadto potrafi drapać w gardło przy większych wdechach.

Podsumowując: Jest to susz o bardzo charakterystycznym zapachu i świetnym działaniu dla osób z IBS. Szkoda tylko że partie, które trafiają do polski są wysuszone, łatwo się kruszą i nie wyglądają zbyt ładnie. Z pewnością mogę polecić tą odmianę także osobom z bezsennością, lub z problemami z zasypianiem. W moim przypadku odmiany z przewagą genetyki indica nie powodują tzw: „bad tripów”.

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut