Recenzja mieszanki ziół VapeHerbs VATA

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue.

Sprzedawca: Vapefully

Zioła w mieszance: alpina lekarska, kardamon, kolendra, rumianek, ashwaganda

Kraj pochodzenia: brak informacji

Naturalność: Sprzedawca nie podaje na ten temat żadnych szczegółów. Wygląda, pachnie i smakuje naturalnie. 

Opakowanie: Jest to zwykły, szary papierowy woreczek. Z przodu ma podaną nazwę, logo i wagę. Niestety żadnych więcej informacji nie ma. Jest to dla mnie niezrozumiałe, gdyż tak ciekawa mieszanka, aż prosi się o podanie większej ilości informacji. Brakuje informacji o składzie, sposobach zażywania, czy chociażby jakiegokolwiek opisu produktu. Brak rownież najważniejszego – informacji w jakiej temperaturze należy waporyzować zioła. Jest to mankament, który producent powinien jak najszybciej poprawić. 

Opis: Mieszankę testowałem w temperaturze 150-175 stopni (mniej więcej jest to zalecana temperatura do waporyzacji większości ziół znajdujących się w mieszance). W przeciwieństwie do PITTA, ta mieszanka nie przypadła mi tak mocno do gustu. Wydaje mi się, że zapach alpiny jest zbyt intensywny, nie mniej jednak można wyczuć zapach praktycznie wszystkich ziół użytych w mieszance. Nie są one przesuszone, bardzo łatwo się mielą. Po otwarciu opakowania za każdym razem wita nas bardzo intensywny zapach ziołowy, który niestety nie każdemu się może spodobać. Problem jest również w przypadku mielenia ziół, gdyż kawałki alpiny są zbyt twarde nawet dla metalowych młynków. Para podczas waporyzacji prawie nie występuje, jedynie niekiedy może pojawić się bardzo delikatna mgiełka. Działanie jest dla mnie niezauważalne, nawet w przypadku zwaporyzowania większej (ponad 0,5g) ilości ziół. Smak i zapach są zbyt intensywne i przez to waporyzacja nie należy do przyjemnych. Takie są jedynie moje własne odczucia, innym osobom może ta odmiana bardziej przypaść do gustu.

Podsumowując, jest to bardzo ciekawy produkt, lecz nie trafił w moje gusta. Smak jest zbyt intensywny i pozostaje w ustach przez pół godziny po waporyzacji. Ponadto nie poczułem żadnego bezpośredniego działania po waporyzacji tych ziół. 

—>Cena: 25 – 50 zł za 50 gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut