Recenzja mieszanki ziół VapeHerbs PITTA

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue.

Sprzedawca: Vapefully

Zioła w mieszance: melisa, rumianek, mięta pieprzowa, różaniec górski, ashwaganda, bazylia tulsi

Kraj pochodzenia: brak informacji

Naturalność: Sprzedawca nie podaje na ten temat żadnych szczegółów. Wygląda, pachnie i smakuje naturalnie. 

Opakowanie: Jest to zwykły, szary papierowy woreczek. Z przodu ma podaną nazwę, logo i wagę. Niestety żadnych więcej informacji nie ma. Jest to dla mnie niezrozumiałe, gdyż tak ciekawa mieszanka, aż prosi się o podanie większej ilości informacji. Brakuje informacji o składzie, sposobach zażywania, czy chociażby jakiegokolwiek opisu produktu. Brak rownież najważniejszego – informacji w jakiej temperaturze należy waporyzować zioła. Jest to mankament, który producent powinien jak najszybciej poprawić. 

Opis: Mieszankę testowałem w temperaturze 150 i 165 stopni (mniej więcej jest to zalecana temperatura do waporyzacji większości ziół znajdujących się w mieszance). Muszę przyznać, że jest to najciekawsza mieszanka ziół jaką do tej pory używałem. Proporcje ziół są świetnie dobrane, dzięki czemu wyczuć można zapach praktycznie wszystkich ziół użytych w mieszance. Nie są one przesuszone, bardzo łatwo się mielą. Po otwarciu opakowania za każdym razem wita nas prawdziwa bomba zapachowa. Para podczas waporyzacji prawie nie występuje, jedynie niekiedy może pojawić się bardzo delikatna mgiełka. Działanie jest bardzo delikatne. Potrafi lekko zrelaksować i uspokoić. Miło stosuje się ją po obfitym obiedzie, lub wieczorem po pracy. 0,3 grama to dla mnie ilość idealna do waporyzacji. Zauważyłem, że większe dawki nie zwiększają relaksu. 

Podsumowując, jestem niezmiernie usatysfakcjonowany, gdyż po dwóch latach udało mi się znaleść idealną mieszankę ziół do popołudniowego chilloutu. Z pewnością jest to pozycja godna uwagi dla każdego konesera waporyzacji. Mieszanki ziół najlepiej stosować w elektrycznych waporyzatorach z dużymi komorami, dzięki temu można dokładnie ustalić temperaturę, a ponadto działanie jest wtedy optymalne.

—>Cena: 25 – 50 zł za 50 gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut