Recenzja Moon Rock CBD/CBG od SpokoCBD

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w kwietniu 2023.

Uwaga – przed zakupem koniecznie przeczytaj całość recenzji!

Sprzedawca: Spoko CBD

Ilość CBD ~70% + 6% CBG, brak badań na stronie

Kraj pochodzenia: Polska/Szwajcaria

Naturalność: Sprzedawca informuje, że produkt pochodzi z certyfikowanych upraw indoor. Niestety nie ma więcej informacji na temat naturalności suszu. Brak badań.

Opakowanie: Moon Rock jest zapakowany w plastikowy woreczek strunowy. Nic poza tym.

Zapach: 6/10

Zapach nie jest zbyt intensywny. jest to zapach bardzo zbliżony do typowego kiefu CBD. Czuć zapach ziemisty, drewna i sianka. Jest to naturalny zapach.

Wygląd: 7/10

W opakowaniu znajduje się kilka niedużych kulek. Są one bardzo twarde. W środku znajduje się żywica, oraz coś twardego. W samym środku widać malutki topek, który jest bardzo mocno zlepiony.

Smak: 2/10

Smak jest bardzo intensywny i dość nienaturalny. Bardzo mocno gryzie w gardło nawet w przypadku filtracji wodnej. Smak jest mocny i intensywny. trudno wyczuć w nim naturalne nuty smakowe.

Działanie: -/10

Działanie nie nazwałbym pozytywnym. Po zwaporyzowaniu 0.1g moon rocka miałem problemy z utrzymaniem normalnego oddechu. W działaniu czuć lekkie odprężenie, ale negatywne samopoczucie je przysłania.

Ilość pary: Poza skalą

Pary jest olbrzymia ilość i mimo wielokrotnego podgrzewania prawie się nie kończy. Niestety jest ona niemiła. Mocno drapie w gardło, jest bardzo intensywna i gęsta.

Podsumowując, pod względem wyglądu i zapachu moon rock ten wydaje się być naturalny. Niestety w smaku jak i w działaniu jest nieprzyjemny.

—>Cena: 40 zł za 2 gramy<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut