Recenzja suszu Amnesia Haze 2.0 od Pozytywne Konopie

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany we wrześniu 2023.

Sprzedawca i producent: Pozytywne Konopie 

Ilość CBD wg. sprzedawcy 8,7%, 

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Sprzedawca informuje, że produkt jest naturalny, uprawiany z organicznych, naturalnych nawozów bez zanieczyszczeń, a przy uprawie nie zostały użyte żadne sztuczne środki ochrony roślin. W praktyce topki wyglądają naturalnie, nie są sztucznie zbite, ani też nie pachną chemikaliami. Konopie są uprawiane w szklarni i doświetlane w razie potrzeby lampami.

Opakowanie: Standard z regulatorem wilgotności,

Susz zapakowany jest papierową saszetkę. W środku znajdziemy obok suszu dodatkowo regulator wilgotności co jest wielkim plusem. Opakowanie jest starannie opisane, a ponadto przez plastikowe okienko widać susz który znajdziemy w środku.

Zapach suszu: 6.5/10

Zapach harbaciano – ziołowy. Po zmieleniu czuć także nuty owocowe i cytrusy. Zapach jest w miarę przyjemny, lecz jest go niewiele.

Wygląd suszu: 7.5/10

W opakowaniu znajdują się średnie i duże topki. Są żywiczne, wilgotne, i niezbyt zbite. Liście są zielone z licznymi brązowymi niteczkami. 

Zapach i smak podczas waporyzacji: 7/10

Smak jest lekko owocowy, trawiasty i delikatną nutą sianka.

Działanie: 8/10

Czuć działanie po zwaporyzowaniu około 0,2 grama. Jest to uczucie odprężające i uspakajające.

Ilość pary: 8/10

Pary jest wystarczająca ilość do komfortowej waporyzacji. Jest przyjemna w odbiorze i nie drapie w gardło.

Podsumowując, druga wersja jest ewidentnie lepsza od pierwszej. Posiada lepszy smak, wygląd i mocniejsze działanie. Niestety cenowo nie wypada już tak atrakcyjnie.

—> Cena: 109 zł za 5 gram <—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut