Recenzja suszu Lemon Haze od Pozytywne Konopie

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021 i Tetra One. Test przeprowadzany w lutym 2022.

Sprzedawca i producent: Pozytywne Konopie 

Ilość CBD wg. sprzedawcy 7-8%, brak dołączonych badań

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Sprzedawca informuje, że produkt jest naturalny, uprawiany z organicznych, naturalnych nawozów bez zanieczyszczeń, a przy uprawie nie zostały użyte żadne sztuczne środki ochrony roślin. W praktyce topki wyglądają naturalnie, nie są sztucznie zbite, ani też nie pachną chemikaliami.

Opakowanie: Standard z regulatorem wilgotności,

Susz zapakowany jest papierową saszetkę. W środku znajdziemy obok suszu dodatkowo regulator wilgotności co jest wielkim plusem. Opakowanie jest starannie opisane, a ponadto przez plastikowe okienko widać susz który znajdziemy w środku.

Zapach suszu: 7.5/10 

Czuć słodkawe siano i delikatny zapach limonki. Pod względem zapachu jest bardzo podobny do Zombie Killer OG od Cannabis-Spot. Po zmieleniu zapach znacząco się zmienia. Na pierwszym planie pojawia się wtedy intensywny zapach żywicy i przypraw korzennych. W tle przewija się także bardzo delikatny zapach mocno dojrzałej cytryny, oraz kwiatów.

Wygląd suszu: 8/10 

W dwugramowym opakowaniu otrzymałem susz w 3 topkach. Dwa z nich są naprawdę duże. Susz jest lekki, miękki i sprężysty. Ma kilka listków, ale dzięki swojemu kolorowi idealnie wtapiają się w susz, i są na pierwszy rzut oka niewidoczne. Susz jest mocno żywiczny, więc trzeba uważać aby nie pobrudzić sobie palców. Ma dużo trychomów, aczkolwiek nie aż tak dużo jak np. susze Medicuany. Topki są całe zielone, oprócz końcówek na których widać brązowe niteczki. Susz wygląda bardzo naturalnie.

Zapach i smak podczas waporyzacji: 8/10 

Czuć konopie, cytrusy, sporo słodyczy, a także nieco nut ziemistych. Smak utrzymuje się długo, bo aż do samego końca waporyzacji.

Działanie: 7/10 

Dopiero po zwaporyzowaniu około 0,2-0,25 grama czuć relaks. Nie jest on bardzo mocny i nie wgniata w fotel. Można przy nim pracować. 

Ilość pary: 8.5/10 

Jest to dla mnie bardzo mile zaskoczenie. Tak bardzo niepozornie wyglądający susz daje naprawdę duże ilości pary.

Podsumowując, jest to naturalny, polski, ciekawie wyglądający, dający naprawdę duże ilości pary susz. Niewątpliwym plusem jest dodawany regulator wilgotności.

—>Cena: 45 zł za 2 gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut