Recenzja suszu CBG Fluffy Owl od Medicuana

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w grudniu 2022 i styczniu 2023.

Sprzedawca: Vapefully

Producent: Medicuana

Ilość CBG wg. sprzedawcy 8-11%, CBD 0,5%, THC <0,2%, badania można otrzymać na maila

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Susz nie jest zbity, ponieważ nie stosują sztucznych fertilizerów do zwiększania objętości topków. Do odżywiania i pielęgnacji roślin stosują wyłącznie naturalne, organiczne składniki występujące w przyrodzie ( Cytrusy, Chmiel, Algi i wodorosty morskie, Wormhumus, Guano ape, mieszkanki miodów, rozłożone kwiaty i korzenie , kwasy humusowe itd.) Do walki ze szkodnikami wykorzystywane są wyłącznie hordy biedronek, dzięki temu nie używają żadnych chemikaliów!

Opakowanie: Podwyższonej jakości.
Susz zapakowany jest w szklany, ciemny słoik. Z przodu jest szczegółowy, czytelny opis produktu. Brakuje jedynie regulatora wilgotności szczególnie, że są to jedne z droższych suszy na rynku.

Zapach: 11.5/10

Grower określa ten zapach jako „magiczny” i rzeczywiście ma to sporo sensu. Nigdy dotąd nie spotkałem się z tak pachnącym suszem. Mi przypomina on zapach sproszkowanej oranżady i dużej ilości cytrusów. Jest bardzo intensywny i zauważalnie orzeźwiający. Pachnie lepiej niż susze Medycznej Marihuany sprzedawane w polskich aptekach. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zapachem.

Wygląd: 10/10

W opakowaniu znajdujemy kilka różnej wielkości topków. Są one dość lekkie, bardzo sprężyste, o świetnej wilgotności. Topki są zielone z białymi trychomami i licznymi brązowymi niteczkami. Trychomy są dosłownie na każdym, nawet najmniejszym skrawku topka, dzięki temu prezentuje się fenomenalnie. Ponadto są one mlecznobiałe i bardzo łatwo odrywają się od suszu. Topki są bardzo kolorowe, przez co prezentują się fantastycznie. Susz jest idealnie ostrzyżony i bardzo łatwo się go mieli, co ewidentnie sprawia wrażenie obcowania z produktem premium. 

Smak: 8/10

Bardzo delikatny. Czuć cytrusy i brzoskwinie. Najlepiej wyczuwalny w Rogue. Niesamowite jak świetny jest to susz do waporyzacji. Świetnie komponuje się z Aurorą 22.

Działanie: 9/10

Lekkie rozluźnienie i orzeźwienie czuć już po zwaporyzowaniu 0,10 grama. Efekt wzmaga się przy nieco większej dawce 0,15-0,20g. Pomaga również w skupieniu,  a ponadto polepsza humor i daje energię.

Ilość pary: 7/10

Pary nie jest dużo, ale za to jest niebiańsko delikatna i lekka. Ani trochę nie drapie w gardło. Fantastyczna do waporyzacji i medytacji.

Podsumowując, jest to jak narazie najlepszy susz od Medicuany jaki próbowałem. Ma fantastyczny i zniewalający zapach, miły smak i bardzo pozytywne działanie. W dodatku jest to polski produkt, całkowicie naturalny bez jakichkolwiek chemikaliów. Jest to jak dotąd najlepszy susz CBG jaki testowałem.

—>Cena: 32 złotych za gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut