Recenzja suszu CBG Hermes od Konopny Eden

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021 i Tetra One. Test przeprowadzany w lutym 2022.

Sprzedawca i producent: Konopny Eden

Ilość CBG wg. sprzedawcy ~7%, brak dołączonych badań

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Sprzedawca informuje, że produkt jest naturalny, bez dodatków i GMO, a przy uprawie nie zostały używane żadne środki ochrony roślin. W praktyce topki wyglądają w naturalnie, nie są sztucznie zbite, ani też nie pachną chemikaliami.

Opakowanie: Standard

Susz zapakowany jest w ciemne opakowanie. Woreczek jest ciemny z bardzo zwięzłą etykietą. Myślę że przydałoby się pomyśleć nad ciekawszym opakowaniem.

Zapach suszu: 8/10

Zapach jest naprawdę ciekawy. Czuć owocowy zapach z dużą przewagą jagód i konopi. Na drugim planie czuć lekko ziemisty zapach.

Wygląd suszu: 8.5/10

Susz naprawdę ładnie się prezentuje. Są to podłużne zielone topki z białymi trychomami i licznymi brązowymi włoskami. Susz jest tylko lekko żywiczny, brakuje mu nieco wilgotności, dlatego przed testami umieściłem go w słoiku z regulatorem wilgotności.

Zapach i smak podczas waporyzacji: 8/10

W smaku są to typowo owocowe nuty malin i mandarynek z ogromną przewagą jagód. Świetny owocowy smak idealny na początek dnia.

Działanie: 6/10

Działanie zauważam dopiero po około 0,3 grama suszu. Działa pobudzająco, zwiększa kreatywność.

Ilość pary: 3/10

Niewielka ilość pary. Spowodowana jest ona niską wilgotnością tej odmiany i niewielką ilością żywicy. Niestety nawet tygodniowy pobyt suszu w słoiku z regulatorem wilgotności nie pomógł.

Podsumowując, jest to susz z ogromnym potencjałem, niestety blokowany jest przez małą żywiczność i wilgotność. Mam nadzieje że przyszłe partie będą lepsze pod tym względem. 

—>Cena: 60 zł za 3 gramy<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut