Recenzja suszu CBG One od Medicuana

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w Marcu 2022.

Sprzedawca: Medicuana

Producent: Medicuana

Ilość CBG wg. sprzedawcy <15%, badania są wysyłane na maila

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Susz nie jest zbity, ponieważ nie stosują sztucznych fertilizerów do zwiększania objętości topków. Do odżywiania i pielęgnacji roślin stosują wyłącznie naturalne składniki występujące w przyrodzie ( Cytrusy, Chmiel, Algi i wodorosty morskie, Wormhumus, Guano ape, mieszkanki miodów, rozłożone kwiaty i korzenie , kwasy humusowe itd.) Do walki ze szkodnikami wykorzystywane są wyłącznie hordy biedronek, dzięki temu nie używają żadnych chemikaliów!

Opakowanie: Podwyższonej jakości.
Susz zapakowany jest w szklany, ciemny słoik. Z przodu jest szczegółowy, czytelny opis produktu. 

Zapach suszu: 11/10 

Zapach jest bardzo intensywny, ale jednocześnie niezbyt ostry. Topki są o zapachu diesla i kwiatów. W stosunku do Snow Princess czy także nuty cytrusowe, oraz zapach energetyzującej słodkiej konopii. To z pewnością jeden z najlepiej pachnących suszy obecnie na rynku. Wyczuwalny jest również delikatny zapach niektórych przypraw korzennych.

Wygląd suszu: 10/10 

W opakowaniu dostajemy kilka średniej wielkości topków. Są one leciutkie, niesamowicie sprężyste, o świetnej wilgotności. Topki są ciemnozielone z białymi trychomami i bardzo licznymi brązowymi niteczkami. Trychomy są dosłownie na każdym, nawet najmniejszym skrawku topka, dzięki temu prezentuje się fenomenalnie. Susz jest idealnie ostrzyżony, co ewidentnie sprawia wrażenie obcowania z produktem eksluzywnym. Jak na susz CBG żywicy jest naprawdę sporo.

Zapach i smak podczas waporyzacji: 9/10 

Smak jest delikatny, naturalny, ziemisty, z lekką nutą cytrusów. Utrzymuje się do samego końca waporyzacji. Jest zauważalnie mocniejszy i bogatszy pod względem nut smakowych niż Snow Princess

Działanie: 7.5/10 

Działanie jak na susz CBG jest wyjątkowo intensywne i odprężające. Jednocześnie delikatnie pobudza kreatywność i energetyzuje. 

Ilość pary: 6/10 

Pary jest średnia ilość, ale należy pamiętać, że jest to susz CBG, który daje zauważalnie mniej pary niż odmiany bogate w CBD.

Podsumowując, jest to naprawdę wyjątkowy susz, o genialnym zapachu i przepięknym wyglądzie. W dodatku jest to polski produkt, całkowicie naturalny bez jakichkolwiek chemikaliów. W suszu tym czuć jego ekskluzywność, a zarazem naturalność. Godny polecenia produkt!

—>Cena: 35 złotych za gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut