Recenzja suszu CBG Pomarańczowe Rozbudzenie od Konopnej Ferajny

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021 i Tetra One. Test przeprowadzany w lutym 2022.

Sprzedawca i producent: Konopna Ferajna

Ilość CBG: wg. sprzedawcy ~9%, badania do pobrania na stronie

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Każda odmiana jest starannie przetestowana pod względem ilości kanabinoidów, a ich olejek ma także badania na metale ciężkie i rozpuszczalniki. Ponadto poszczególne odmiany suszy na stronie mają wyszczególnione informacje na temat posiadanych terpenów. Dzięki tym wszystkim badaniom wiemy, że kupujemy produkt pewny, zdrowy i sprawdzony.

Opakowanie: Podwyższony standard

Susz zapakowany jest w przezroczyste opakowanie, które jest świetnie zaprojektowane pod względem wizualnym. Posiada nawet kod kreskowy. W wersji 5 gramowej suszu jest w środku także regulator wilgotności.

Zapach suszu: 9/10

Mocny zapach ziemisto-ziołowy. Ponadto czuć również nuty typowe dla sera pleśniowego. Po zmieleniu nie pojawiają się dodatkowe nuty zapachowe. Podczas waporyzacji za pomocą Tetra One czuć smak pomarańczy. Z pewnością jest to jeden z najbardziej złożonych zapachów z jakimi miałem styczność.

Wygląd suszu: 8/10

Susz wygląda naturalnie. Jest średnio żywiczny, nie widać listków, jest w kolorze jasno brązowym. Jest dość lekki i średnio zbity. 

Zapach i smak podczas waporyzacji: 7.5/10

Smak zauważalnie ziołowy, z przewagą smaku dojrzałego sera pleśniowego. Czuć również bardzo delikatny posmak konopi. Smak utrzymuje się prawie do końca waporyzacji. Para nie gryzie w gardło. Smak sera pleśniowego jest bardzo intensywny i zapewne nie każdego będzie w stanie przypasować.

Działanie:  6/10

Czuć działanie po zwaporyzowaniu około 0,3 grama. Jest to uczucie odprężające i nieco usypiające.

Ilość pary:  4/10

Jest jej nie dużo, ale to standard w przypadku większości suszy CBG.

Podsumowując, jest to w pełni naturalny susz, który przypadnie do gustu miłośnikom serów. Szkoda tylko, że cena jest całkiem nie mała.

—>Cena: 54 złote za 2 gramy<–

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut