Recenzja suszu CBG Purple Energy od KonopnyWeb

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w sierpniu 2022.

Sprzedawca: KonopnyWeb

Ilość CBG wg. sprzedawcy ~10%, badania do pobrania na stronie sprzedawcy

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Sprzedawca informuje, że produkt jest naturalny, pochodzi z organicznych, polskich upraw, a ponadto nie zostały używane żadne sztuczne środki ochrony roślin. Konopie były uprawiane w donicach w szklarni. W praktyce topki wyglądają naturalnie, nie są sztucznie zbite, ani też nie pachną chemikaliami.

Opakowanie: Podwyższony standard,

Susz zapakowany jest w plastikowe pudełeczko. Jest ono ładnie opisane, ma swój kod kreskowy, oraz plombe. W opakowaniu znajdziemy także regulator wilgotności.

Zapach: 5/10
Ziemisty zapach typowego sianka i delikatnych ziół. Po zmieleniu nie zmienia zapachu

Wygląd: 7/10

W opakowaniu są różnej wielkości topki. Niektóre są naprawdę dorodne. Liście mają wyblaknięty, zielony kolor. Tylko kilka listków jest szaro-fioletowe. Ciemnobrązowych włosków jest niewiele, a trychomy są lekko przezroczyste. Topki nie są mocno zbite. Są za to dobrze ostrzyżone. Wyglądają bardzo naturalnie. Mają małą ilość żywicy.

Smak i zapach podczas waporyzacji: 7/10
Delikatny smak sianka. Po pewnym czasie pojawiają się na drugim tle delikatne owocowo-ziołowe nuty. Jest to przyjemny i lekki susz do waporyzacji. W Tetra One czuć bardzo delikatną nutę cytrusów i lawendy.

Działanie: 6.5/10
Minimalnie uspokaja. Daje nieco energii, aczkolwiek nie jest to poziom super energetyzującej CBG One od Medicuany. Bardzo miło się ją waporyzuje. Zdecydowane działanie czuć po zwaporyzowaniu 0,3 grama.

Ilość pary: 7.5/10
Pary jest naprawdę dużo jak na susz CBG. Spokojnie można puszczać duże chmurki. Para nie drapie w gardło, jest bardzo delikatna.

Podsumowując, jest to delikatny, miły w waporyzacji, naturalny, polski susz. Dodatkowo duży plus za bardzo miłe, lekko energetyzujące działanie, oraz obecność regulatora w pudełku.

—>Cena: 75 zł za 5 gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut