Recenzja suszu CBG Relax Your Mind od KonopnyWeb

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w kwietniu 2022.

Sprzedawca: KonopnyWeb

Ilość CBG wg. sprzedawcy ~7%, badania do pobrania na stronie sprzedawcy

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Sprzedawca informuje, że produkt jest naturalny, pochodzi z organicznych, polskich upraw, a ponadto nie zostały używane żadne sztuczne środki ochrony roślin. Konopie były uprawiane w donicach w szklarni. W praktyce topki wyglądają naturalnie, nie są sztucznie zbite, ani też nie pachną chemikaliami.

Opakowanie: Podwyższony standard,

Susz zapakowany jest w plastikowe pudełeczko. Jest ono ładnie opisane, ma swój kod kreskowy, oraz plombe. W opakowaniu znajdziemy także regulator wilgotności.

Zapach suszu: 7.5/10

Intrygujący, naturalny zapach cukierkowo-limonkowy z nutą naturalnego sianka. Po zmieleniu znika cukierkowość i pozostaje lekka limonka z siankiem.

Wygląd suszu: 7.5/10

Bardzo przypominają mi pozytywne konopie. Są różnej wielkości. Zielone z brązowymi włoskami i białymi trichomami. Nie są zbyt żywiczne, ale za to bardzo mięciutkie.

Zapach i smak podczas waporyzacji: 6.5/10

Jest to bardzo trudny do opisania smak. Posiada delikatny posmak konopni cytrusowy. Dość szybko przy wyższych temperaturach smak zmienia się w prażony popcorn.

Działanie: 5/10

Czuć działanie dopiero po zwaporyzowaniu około 0,4 grama. Jest to uczucie odprężające, uspakajające i relaksujący. Nazwa suszu – „Relax your Mind” idealnie opisuje jego działanie.

Ilość pary: 5/10

Jak na susz CBG pary jest nieco za mało. Jest delikatna i przy wyższych temperaturach delikatnie gryzie w gardło.

Podsumowując, spodziewałem się typowego suszu o mocnym zapachu sianka. Tymczasem zostałem pozytywnie zaskoczony zapachem, oraz wyglądem topków.  

—>Cena: 39.99 zł za 2 gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut