Recenzja suszu CBG Silver Cloud od Konopny Buch

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w lipcu 2022.

Sprzedawca: Konopny Buch

Ilość CBG wg. sprzedawcy CBGA: 12,89%, badania są do obejrzenia na stronie sprzedawcy

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Sprzedawca informuje, że produkt jest naturalny, posiadają wszystkie certyfikaty: GACP, HACCP, PL-EKO-08 UE. Ponadto susz posiada badania na terpeny (co niestety nadal jest rzadkością wśród większości sprzedawców). Bogaty jest w cztery dominujące terpeny: Trans-Caryophyllene, Phytol, Beta-Eudesmol, Myrcen. W praktyce topki wyglądają naturalnie, nie są sztucznie zbite, ani nie pachną chemikaliami. Ponadto zachowują pełną paletę naturalnych barw.

Opakowanie: Plastikowe opakowanie z regulatorem wilgotności. Opakowanie jest opisane, a także szczelnie zamknięte. Pojemnik przypomina ten, znany z produktów Freedom Farms.

Zapach: 7/10
Przeważają nuty ziemiste i korzenne. A tuż po otwarciu można także wyczuć słodki, owocowy zapach.

Wygląd: 9/10
Dwugramową wersje otrzymałem w dwóch naprawdę ładnych topkach, z czego jeden z nich jest dosłownie olbrzymi. Susz jest dość lekki, ciemnozielony, z długimi brązowymi niteczkami. Całość obsypana jest ogromną ilością białych trichomów. Jest to średnio wilgotny susz premium, który został świetnie wytrimowany. Żywicy nie jest dużo.

Smak i zapach podczas waporyzacji: 7,5/10
Smakowo jest trochę podobny do White Widow od Cannabisspotu. Delikatny, ale wyraźny ziemisty smak, z nutą niesolonych orzeszków ziemnych. Dodatkowo w tle czuć ziołowo-korzenny posmak. Niekiedy zdarza się także delikatny cytrusowy posmak. Jest to bardzo delikatny i niedrażniący gardło smaczek. Bardzo dobry wybór dla osób zaczynających swoją przygodę z waporyzacją.

Działanie: 6/10
Działanie jest zauważalne po zwaporyzowaniu około 0,3 grama suszu. Jest to działanie, które nie usypia, a pomaga w skupieniu.

Ilość pary: 7/10
Pary jest całkiem sporo jak na susz CBG. Jest ona delikatna i nie gryzie w gardło, nawet w przypadku głębszych zaciągnięć.

Podsumowując, jest to polski, naturalny, susz CBG w wersji Premium. Jest świetnie ostrzyżony, a jego delikatność będzie dobrym wyborem dla początkujących osób.

—>Cena: 42 zł za 2 gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut