Recenzja suszu CBG Sunny Sunrise od Medicuana

Recenzja chwilowo zdjęta z bloga. Recenzja powinna znów się pojawić na przełomie kwietnia/maja.

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w grudniu 2022.

Sprzedawca: Vapefully

Producent: Medicuana

Ilość CBG wg. sprzedawcy 6-9%, THC <0,2%, badania można otrzymać na maila

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Susz nie jest zbity, ponieważ nie stosują sztucznych fertilizerów do zwiększania objętości topków. Do odżywiania i pielęgnacji roślin stosują wyłącznie naturalne składniki występujące w przyrodzie ( Cytrusy, Chmiel, Algi i wodorosty morskie, Wormhumus, Guano ape, mieszkanki miodów, rozłożone kwiaty i korzenie , kwasy humusowe itd.) Do walki ze szkodnikami wykorzystywane są wyłącznie hordy biedronek, dzięki temu nie używają żadnych chemikaliów!

Opakowanie: Podwyższonej jakości.
Susz zapakowany jest w szklany, ciemny słoik. Z przodu jest szczegółowy, czytelny opis produktu. Brakuje jedynie regulatora wilgotności szczególnie, że są to jedne z droższych suszy na rynku.

Zapach: 9.5/10

Zapachowo najbardziej przypomina Snow Princess. jest to zapach łagodnego i średnio intensywnego diesela. Na drugim planie czuć kwiaty i cytrusy. Jest to jeden z najlepiej pachnących suszy CBD/CBG.

Wygląd: 9.5/10

W opakowaniu znajdujemy kilka średniej wielkości topków. Są one dość lekkie, bardzo sprężyste, o świetnej wilgotności. Topki są jasnozielone z białymi trychomami i licznymi brązowymi niteczkami. Trychomy są dosłownie na każdym, nawet najmniejszym skrawku topka, dzięki temu prezentuje się fenomenalnie. Ponadto są one mlecznobiałe i bardzo łatwo odrywają się od suszu. Susz jest idealnie ostrzyżony i bardzo łatwo się go mieli, co ewidentnie sprawia wrażenie obcowania z produktem premium. 

Smak: 7.5/10

Smak jest delikatny, czuć słodkie owoce, w tym przede wszystkim mango i brzoskwinie. Niestety smak dość szybko się kończy.

Działanie: 6.5/10

Po zwaporyzowaniu 0,20 czuć lekkie działanie odprężające. Po dawce 0,30 grama czuję spokój, odprężenie, ale przede wszystkim zwiększa się moje skupienie, kreatywność, oraz ilość energii 😀

Ilość pary: 5.5/10

Jest delikatna, miła w odbiorze, nie drapie, ale jest jej mało.

Podsumowując, jest to kolejny, bardzo ciekawy susz od Medicuany o bardzo milym zapachu i pięknym wyglądzie. W dodatku jest to polski produkt, całkowicie naturalny bez jakichkolwiek chemikaliów. Niestety ma również widoczne od razu minusy – mała ilość pary i słabe działanie.

—>Cena: 32 złotych za gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut