Recenzja suszu CBG Vape Bullet (czerwony) od Freedom Farms

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w czerwcu 2022.

Sprzedawca: Freedom Farms

Ilość CBG wg. sprzedawcy ~13%, badania wysyła sprzedawca na prośbę Klienta

Ilość THC: według otrzymanych badań – 0.02%

Kraj pochodzenia: sprzedawca nie podał kraju z którego pochodzą susze

Naturalność: Niestety sprzedawca nie podaje żadnych informacji na ten temat.

Opakowanie: Wyjątkowe i nietuzinkowe.

Susz jest zmielony i sprasowany w kulki. Opakowanie przypomina opakowania lekarstw i jest dokładnie opisane. Porcje suszu znajdują się w blistrze. Całość wygląda bardzo ciekawie. Szkoda tylko że blistry nie są opisane z tyłu.

Zapach suszu: 5/10

Susz jest już zmielony, dlatego zapach nie jest intensywny, nawet po rozkruszeniu kulki. Jest to delikatny zapach. Przeważają w nim cytrusy, czuć bardzo miłe i delikatnie nuty cytrusowo-ziemiste.

Wygląd suszu: 6.5/10

Susz ten jest już bardzo drobno zmielony i sprasowany w kulki. Ma kolory jasnobrązowe. Po rozkruszeniu nie jest zbyt żywiczny. Dzięki bardzo mocnemu rozdrobnieniu ekstrakcja podczas waporyzacji jest bardzo szybka. Uwaga – w Vapcapie łatwo przypalić susz.

Smak i zapach podczas waporyzacji: 7.5/10

Bardzo miły, orzeźwiający, mocno cytrusowy smak. Czuć limonkę, ale też pomarańcze, mandarynkę i lemoniadę.

Działanie: 8.5/10

Lekkie rozluźnienie czuć już po 0,10 grama. Po jednej dawcę – 0,25 grama działanie jest już bardzo miłe i mocno odprężające. Po zwaporyzowaniu dwóch kulek wchodzi porządny chill.

Ilość pary: 8/10(Vapcap) 9/10(Rogue) 10/10(Tetra One)

Jak na CBG to pary jest ogromna ilość. Do tej pory nie miałem jeszcze do czynienia z tak dużymi chmurkami w przypadku suszu CBG. W Vapcapie chmurki są naprawdę solidne. W Rogue waporyzacja jest bardzo długa, para wydobywa się przez długi czas. Natomiast z Tetry One można puszczać wręcz nieziemsko wielkie chmurki.

Podsumowując, jest to bardzo ciekawy produkt. Posiada miły i długo utrzymujący się smak, dość silne jak na CBG działanie, a w dodatku pozwala na puszczenie dużych chmurek.

Kilka słów ode mnie: Vape Bullet to bardzo ciekawa seria produktów, dlatego chciałbym podzielić się kilkoma dodatkowymi spostrzeżeniami.

Na stronie producent skupia się na dokładnym opisaniu czym jest Vape Bullet. Niestety bardzo mocno zabrakło mi innych cennych informacji jak np: kraj pochodzenia upraw, stosowane do uprawy nawozy, czy jest to susz naturalny, itp. Susz pachnie, wygląda i smakuje naturalnie, nie mniej jednak przydałoby się więcej konkretów ze strony Freedom Farms, gdyż ostatecznie nie do końca wiadomo co waporyzujemy. Co do samego produktu to myślę, że jest to strzał w dziesiątkę i jest duża szansa na kolejny na polskim rynku hit sprzedażowy. Stworzenie standaryzowanego suszu podzielonego na porcje i sprzedawanego w opakowaniu podobnym do leków, jest wielkim powiewem świeżości na konopnym rynku. Porcja 0,25 grama idealnie mieści się do wapków takich jak Rogue, czy Mighty. Polecam najpierw wkładać kulkę z suszem do komory w waporyzatorze, a dopiero potem rozgniatać ją np. wykałaczką. Co do ceny to jest ona dość wysoka, nawet jak na innowacyjny produkt. Mam nadzieję że w przyszłości powstaną wersje z większymi opakowaniami i w bardziej opłacalnych cenach. Susz jest bardzo mocno zmielony, dlatego można go stosować we wszystkich waporyzatorach. Ponadto susz po zwaporyzowaniu jest równomiernie zwaporyzowany, co świadczy o bardzo dobrej ekstrakcji.

—>Cena: 55 zł za opakowanie (8 porcji po 0,25 grama)<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut