Recenzja suszu CBD Vape Bullet (zielony) od Freedom Farms

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w czerwcu 2022.

Sprzedawca: Freedom Farms

Ilość CBD wg. sprzedawcy ~7%, badania wysyła sprzedawca na prośbę Klienta

Ilość THC: według otrzymanych badań – 0.3%

Kraj pochodzenia: sprzedawca nie podał kraju z którego pochodzą susze

Naturalność: Niestety sprzedawca nie podaje żadnych informacji na ten temat.

Opakowanie: Wyjątkowe i nietuzinkowe.

Susz jest zmielony i sprasowany w kulki. Opakowanie przypomina opakowania lekarstw i jest dokładnie opisane. Porcje suszu znajdują się w blistrze. Całość wygląda bardzo ciekawie. Szkoda tylko że blistry nie są opisane z tyłu.

Zapach suszu: 6.5/10

Susz jest już rozdrobiony, dlatego zapach nie jest intensywny. Mimo to czuć nuty ziołowo-konopne.

Wygląd suszu: 7/10

Susz ten jest już bardzo drobno zmielony i sprasowany. Ma kolory zielono-brązowe. Ma sporo żywicy. Dzięki bardzo mocnemu rozdrobnieniu ekstrakcja podczas waporyzacji jest bardzo szybka. Uwaga – w Vapcapie łatwo przypalić susz.

Smak i zapach podczas waporyzacji: 8,5/10

Smak jest bardzo bogaty i owocowy. Przeważa smak sosnowo-konopny z mocnym akcentem żywicznym. W smaku czuć także nutkę owocową. Przypomina susz Morfeusz. Czuć delikatnie nuty brzoskwini, ale także delikatniejszych ziół.

Działanie: 8.5/10

Lekkie rozluźnienie czuć już po 0,10 grama. Po jednej dawcę – 0,25 grama działanie jest już bardzo fajne i mocno odprężające. Po zwaporyzowaniu dwóch kulek wchodzi porządny chill.

Ilość pary: 8/10

We wszystkich waporyzatorach para jest podobnej wielkości. Jest jej całkiem sporo, aczkolwiek wersja 13% CBG ma więcej pary.

Podsumowując, w stosunku do wersji czerwonej ma zauważalnie bogatszy smak i zapach. Bardzo dobrze sprawdza się do waporyzacji w pojemnych waporyzatorach. Świetnie nadaje się do po obiadowego chilloutu. Szkoda tylko że cena jest dość wysoka.

—>Cena: 55 zł za opakowanie (8 porcji po 0,25 grama)<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut