Recenzja suszu Critical Haze od Pozytywne Konopie

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany we wrześniu 2022.

Sprzedawca i producent: Pozytywne Konopie 

Ilość CBD wg. sprzedawcy 9,1%, brak dołączonych badań na stronie producenta

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Sprzedawca informuje, że produkt jest naturalny, uprawiany z organicznych, naturalnych nawozów bez zanieczyszczeń, a przy uprawie nie zostały użyte żadne sztuczne środki ochrony roślin. W praktyce topki wyglądają naturalnie, nie są sztucznie zbite, ani też nie pachną chemikaliami.

Opakowanie: Standard,

Susz zapakowany jest papierową saszetkę. W środku nie znajdziemy niestety regulatora wilgotności co jest przy tej cenie dużym minusem. Opakowanie jest starannie opisane, a ponadto przez plastikowe okienko widać susz który znajdziemy w środku.

Zapach: 9/10

Na pierwszym planie czuć zapach cytrusowy-owocowego skuna. Na drugim tle przewijają się lekkie nuty ziołowe, korzenne. Można niekiedy wyczuć także nutę diesla. Po zmienieniu zapach cytrusów, konopii i owoców jest jeszcze mocniejszy. Zapach po zmieleniu najbardziej przypomina zapach Snow Princess od Medicuany. Jest to jeden z ładniej pachnących suszy. Po waporyzacji w pokoju unosi się bardzo przyjemny zapach ziół.

Wygląd: 7.5/10

W dwugramowym opakowaniu otrzymałem susz w kilku, różnej wielkości topkach. Susz jest miękki i sprężysty. Jest całkiem dobrze ostrzyżony z liści. Susz jest mocno żywiczny, więc trzeba uważać aby nie pobrudzić sobie palców. Trychomy są przezroczyste, liście mają kolor zielono-brązowy, a niteczki są bardzo rzadkie i są ciemnobrązowe. Susz wygląda bardzo naturalnie i nie jest zbity.

Smak: 8/10 

Smak świeżych konopii, owoców i cytrusów. Susz jest bardzo smaczny, a jego smak utrzymuje się do końca waporyzacji.

Działanie: 8.5/10

Jest zauważalne działanie już po zwaporyzowaniu 0,15grama. Jest to typowe działanie uspakajające, ale jednocześnie nieco zwiększa koncentracje i kreatywność.

Para: 6/10
Niestety jest jej niewiele jak na tak dobry susz CBD.  Ponadto w większych ilościach nieco drapie w gardło. 

Podsumowując, jest to ciekawy susz, posiadający ciekawy zapach i mocne działanie. Mimo wszystko od Pozytywnych Konopii bardziej bym polecił wybrać nieco lepsze odmiany – Orange Bud i Lemon Haze.

—>Cena: 49 zł za 2 gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut