Recenzja suszu Kujavia Sativa od Kujawskie Konopie

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021 i Tetra One. Test przeprowadzany w lutym 2022.

Sprzedawca i producent: Kujawskie Konopie

Ilość CBD wg. sprzedawcy 6%, badania do pobrania na stronie producenta

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Sprzedawca informuje, że produkt jest naturalny, uprawiany z organicznych, naturalnych nawozów bez zanieczyszczeń, a przy uprawie nie zostały użyte żadne sztuczne środki ochrony roślin. W praktyce topki wyglądają naturalnie, nie są sztucznie zbite, ani też nie pachną chemikaliami. Na stronie są do pobrania wyniki badań na kannabinoidy i na metale ciężkie.

Opakowanie: Podwyższony standard

Susz zapakowany metalowe pudełeczko z piękną grafiką i dokładniejszym opisem. Opakowanie jest naprawdę ładne, a ponadto ma rownież plombe. Brakuje jedynie regulatora wilgotności, na szczęście można go dokupić w sklepie.

Zapach suszu: 8/10

Po otwarciu czuć zapach delikatnego sianka, a także nuty ziemiste, korzenne i mięte pieprzową. Na drugim planie nuty leśne i bardzo delikatny zapach diesla. W stosunku do Pozytywnych Konopii zapach jest delikatniejszy i posiada więcej nut aromatowych. Po zmieleniu wita nas bardzo miły i bogaty zapach konopii, ziół i cytrusów. Zapach sianka prawie całkowicie znika.

Wygląd suszu: 7.5/10

Dwugramowy susz znajduje się w trzech całkiem sporych topkach. Susz jest bardzo puszysty i wilgotny. Z wierzchu ma mniej trychomów niż Pozytywne Konopie, ale za to w środku jest równie żywiczny. Jest w kolorze zielonym, niestety posiada kilka nie przyciętych listków. Końcówki suszy są zakończone brązowymi niteczkami.

Zapach i smak podczas waporyzacji: 7.5/10

Przeważa ziemisty i konopny smak. Czuć bardzo delikatnie orzeszki ziemne. Smak pozostaje do samego końca waporyzacji. Czuć naturalność i delikatność w smaku suszu.

Działanie: 6/10

Zauważalne działanie po około 0,3 grama. Jest ono uspakajające i można przy nim pracować.

Ilość pary: 6/10

Niezbyt duża ilość pary. Na szczęście w ogóle nie gryzie w gardło. Jest bardzo miła i niesamowicie delikatna w waporyzacji.

Podsumowując, jest to naturalny, polski susz, ze wszystkimi niezbędnymi badaniami. Na ogromny plus również świetne opakowanie.

—>Cena: 40 zł za 2 gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut