Recenzja suszu Medycznej Marihuany Aurora 8/8 Equiposa

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w lutym 2023.

Producent: Aurora Cannabis

Przeważające Terpeny: Mircen, Pinen, Kariofilen

THC: 8%

CBD: 8%

Genetyka: Hybryda

Odmiana: Equiposa

Cena: ~ 200-570zł

Opakowanie: 10 gram, duże, białe opakowanie z zielonym paskiem. W środku sporo wolnego miejsca. Brak regulatora wilgotności.

Zapach: 8/10

Zapach nie jest intensywny. Szybko znika. Czuć przede wszystkim nuty owocowe w tym brzoskwinie i jabłko, oraz nuty lekko kwieciste. Po zmieleniu zapach jest trochę intensywniejszy i pojawiają się cytrusy.

Wygląd: 7.5/10

Topki są w różnej wielkości i są dość mocno zbite. Niestety susz jest dość wysuszony i nawet po dodaniu regulatora wilgotności bardzo łatwo się kruszy. Z drugiej strony, dzięki temu do kruszenia wystarczą palce :). Niestety około 1/6 zawartości pudełka to miał. Susz jest w miarę dokładnie ostrzyżony. Widać trochę listków, które nie powinny występować w produkcie o tak wysokiej cenie. Na szczęście jest ich niewiele. Topki są przede wszystkim owalne. Susz jest bardzo kolorowy i miły dla oka. Przeważają różne odcienie zielonego. Wiele jest również brązowych niteczek. Trichomy są widoczne, ale nie przykuwają wzroku.

Smak: 7/10

Czuć lekkie nuty owocowe, w tym brzoskwinie. Na drugim tle pojawia się za to nuta ziemi i delikatnych przypraw. Niestety smak szybko znika i nie jest mocno wyczuwalny.

Działanie: Gadatliwość i dobry humor

„+10% do jakości codziennego życia”

Idealna odmiana na „domówkę”.

Zwiększa gadatliwość.

Polepsza humor.

Jest lekka, odpręża delikatnie umysł jak i ciało.

Gastrofaza jest delikatna, lub nie występuje wcale

Nie usypia

Można się po niej skupić, ale lepszy jednak do tego jest Blue no. 3

Ilość pary: 7.5/10

Pary jest naprawdę niewiele jak na susz Medycznej Marihuany. Znaczącą poprawę widać po dołożeniu regulatora wilgotności. Para nie jest drapiąca. Można ją spokojnie waporyzować bez dodatkowego filtra wodnego. 

Podsumowując: jest to świetna odmiana do stosowania w trakcie dnia. Jest lekka i nie usypia. W dodatku jest delikatna w działaniu. Wielu osobom może służyć jako odmiana do delikatnego polepszania sobie humoru w trakcie dnia. Szkoda tylko, że podobnie jak inne odmiany od tego producenta niemiłosiernie się kruszy, a topki są nieco wyschnięte.

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut