Recenzja suszu Medycznej Marihuany Red no 2 Lemon Skunk

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany we wrześniu 2022.

Producent: Canopy Growth

Brand: Spectrum Therapeutics

Przeważające Terpeny: Terpinolen, Caryophyllene, Ocymen 

THC: 19%

CBD: <1%

Genetyka: Przewaga sativy 60%

Odmiana: Lemon Skunk

Cena: ~ 250-295zł

Opakowanie: 5 gram, małe, białe opakowanie z czerwonym paskiem. Brak regulatora wilgotności.

Zapach: 9/10

Jest to bardzo intensywny i rozbudowany zapach limonki i lemoniady. Po otwarciu pudełka należy liczyć na powitanie przez dosłownie cytrusową bombę 🙂 Po zmieleniu zapach jest jeszcze intensywniejszy.

Wygląd: 8.5/10

Topki są w małych i średnich rozmiarach. W pudełku prawie brak miału. Topki są sprężyste, żywiczne i wilgotne. Są średnio zbite. Susz jest lepiej ostrzyżony niż odmiany od Aurory. Mimo to i tak występują nieliczne nieostrzyżone listki. Topki są bardzo kolorowe. Dominują kolory jasnej zieleni wzbogacone o pomarańczowe niteczki. Trychomów jest całkiem sporo.

Smak: 8/10

W smaku czuć limonkę, a na dalszym planie inne cytrusy. Smak jest zauważalnie wyczuwalny i znika dopiero po kilku buszkach.

Działanie: Umysł

Jest bardzo mocno skierowane wewnątrz naszego umysłu. Zawsze po tej odmianie zdarzały mi się najintensywniejsze i najciekawsze „rozkminy”

Należy uważać, gdyż potrafi zadziałać negatywnie i wywołać tzw. Bad trip

Na ciało działa delikatnie

Świetna do oglądania filmów

Nie zwiększa senności, ale jednocześnie najtrudniej jest mi skupić się po niej. Dlatego przy większych dawkach nauka jak i domowe obowiązki mogą okazać się trudne w wykonaniu.

Ilość pary: 9/10

Pary jest naprawdę dużo. Wystarcza do efektywnej inhalacji. Nie drapie w gardło.

Podsumowując: Susz ten ma dwie twarze: Z jednej strony ma świetny zapach, ładne i żywiczne topki i prawie brak miału. Z drugiej strony należy uważać na jego psychotyczne działanie, które bardzo szybko może doprowadzić do bad tripu. Zalecam dawkować z dobrej jakości suszem CBD.

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut