Recenzja suszu Orange Bud od Pozytywne Konopie

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w maju 2022.

Sprzedawca i producent: Pozytywne Konopie 

Ilość CBD wg. sprzedawcy 8,5%, badania są do obejrzenie na stronie sprzedawcy

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Sprzedawca informuje, że produkt jest naturalny, uprawiany z organicznych, naturalnych nawozów bez zanieczyszczeń, a przy uprawie nie zostały użyte żadne sztuczne środki ochrony roślin. W praktyce topki wyglądają naturalnie, nie są sztucznie zbite, ani też nie pachną chemikaliami.

Opakowanie: Standard z regulatorem wilgotności,

Susz zapakowany jest papierową saszetkę. W środku znajdziemy obok suszu dodatkowo regulator wilgotności co jest wielkim plusem. Opakowanie jest starannie opisane, a ponadto przez plastikowe okienko widać susz który znajdziemy w środku.

Zapach suszu: 8/10

Po otwarciu opakowania wita nas intensywny zapach naturalnego sianka i nuty pomarańczy. Po zmieleniu czuć fantastyczny, intensywny zapach cytrusów z nutami ziemistymi. Zapach jest bardzo naturalny.

Wygląd suszu: 7/10

W opakowaniu znajdują się małe i średnie topki. Są one jasnozielone, ciemnozielone i wyglądają naturalne. Są miękkie i wilgotne. Posiadają dużą ilość trichomów i są mocno żywiczne. 

Zapach i smak podczas waporyzacji: 7/10

W Vapcapie smak jest lekko wyczuwalny, naturalny, ziemisty i jest go niewiele. Natomiast W Tetrze i Rogue smak jest cytrusowo ziemisty i długo się utrzymuje.

Działanie: 8,5/10

Odpręża po zwaporyzowaniu około 0,15 grama. Jest to uczucie odprężające i uspakajające.

Ilość pary: 11/10

Ten susz daje dosłownie ogromną ilość pary i to niezależnie od waporyzatora. Ponadto jest dość gładka i nie gryzie mocno w gardło. Totalne mistrzostwo.

Podsumowując, jest to najlepszy susz od Pozytywnych Konopii. Jest mocno żywiczny, daje niesamowite chmurki i świetnie działa odprężająco.

—> Cena: 45 zł za 2 gramy <—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut