Recenzja suszu CBG Pineapple Express od Pozytywne Konopie

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Healthy Rips Rogue. Test przeprowadzany w kwietniu 2022.

Sprzedawca i producent: Pozytywne Konopie 

Ilość CBG wg. sprzedawcy 6%, brak dołączonych badań

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Sprzedawca informuje, że produkt jest naturalny, uprawiany z organicznych, naturalnych nawozów bez zanieczyszczeń, a przy uprawie nie zostały użyte żadne sztuczne środki ochrony roślin. W praktyce topki wyglądają naturalnie, nie są sztucznie zbite, ani też nie pachną chemikaliami. Badania są do pobrania na stronie producenta.

Opakowanie: Standard z regulatorem wilgotności,

Susz zapakowany jest papierową saszetkę. W środku znajdziemy obok suszu dodatkowo regulator wilgotności co jest wielkim plusem. Opakowanie jest starannie opisane, a ponadto przez plastikowe okienko widać susz który znajdziemy w środku.

Zapach suszu: 7.5/10

Czuć zapach lekko słodkawego sianka. Po zmieleniu dochodzi bardzo delikatny zapach lekko słodkich owoców.

Wygląd suszu: 8/10

Przepiękny pod względem kolorów susz. W opakowaniu są topki różnej wielkości. Trafił mi się również jeden naprawdę dorodny egzemplarz. Posiada zielone listki, brązowe niteczki białe trichomy. Ilość żywicy jest co najwyżej średnia. Susz jest mięciutki i bardzo dobrze nawilżony.

Zapach i smak podczas waporyzacji: 7.5/10

Jest on bardzo podobny jak w przypadku zapachu. Czuć smak sianka i lekko słodkawych owoców. Smak jest delikatny, odprężający i świetnie nadaje się do waporyzacji.

Działanie: 6.5/10

Czuć działanie po zwaporyzowaniu około 0,25-0,3 grama. Jest to uczucie odprężające, a zarazem energetyzujące i pozwalające na lepsze skupienie podczas pracy. Może również zwiększać chęć do działania i podnosić kreatywność.

Ilość pary: 4,5/10

Jak na susz CBG to jest całkiem sporo pary. Nie jest ona drapiąca w gardło. Jest bardzo przyjemna i w miarę delikatna.

Podsumowując, jestem bardzo miło zaskoczony. W opakowaniu otrzymujemy delikatny w smaku susz, o energetyzującym działaniu. Ponadto jest mądrze wyceniony.

—>Cena: 69 zł za 5 gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut