Recenzja suszu CBG Yellow Dance od Medicuana

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w lutym 2023.

Producent i sprzedawca: Medicuana

Ilość CBG wg. sprzedawcy <12%, CBD <0,5%, THC <0,2%, badania można otrzymać na maila

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Susz nie jest zbity, ponieważ nie stosują sztucznych fertilizerów do zwiększania objętości topków. Do odżywiania i pielęgnacji roślin stosują wyłącznie naturalne, organiczne składniki występujące w przyrodzie ( Cytrusy, Chmiel, Algi i wodorosty morskie, Wormhumus, Guano ape, mieszkanki miodów, rozłożone kwiaty i korzenie , kwasy humusowe itd.) Do walki ze szkodnikami wykorzystywane są wyłącznie hordy biedronek, dzięki temu nie używają żadnych chemikaliów!

Opakowanie: Podwyższonej jakości.
Susz zapakowany jest w szklany, ciemny słoik. Z przodu jest szczegółowy, czytelny opis produktu. Brakuje jedynie regulatora wilgotności szczególnie, że są to jedne z droższych suszy na rynku.

Zapach: 10/10

Wyczuć można między innymi zapachy przypraw, torfu, cytrusów, futra, nieco skuna i inne bardzo trudne do zidentyfikowane nuty zapachowe. Zapach jest złożony i jest prawdziwą „ucztą” dla koneserów konopii.

Wygląd: 9.5/10

W opakowaniu znalazłem dwa naprawdę duże topki. Są one dość lekkie, bardzo sprężyste. Susz nie jest tak idealnie wilgotny jak przy innych odmianach od tego growera, ponadto mógłby być ciut bardziej zbity. Topki są zielone z białymi trychomami i licznymi jasnobrązowymi niteczkami. Trychomy są widoczne przede wszystkim na zielonych listkach, są one mlecznobiałe i łatwo odrywają się od suszu. Topki są bardzo kolorowe, przez co prezentują się świetnie. Susz jest idealnie ostrzyżony i bardzo łatwo się go mieli, co ewidentnie sprawia wrażenie obcowania z produktem premium. 

Smak: 7.5/10

Jest bardzo delikatny w smaku jak zresztą wszystkie susze od tego growera. Czuć słodkie nuty delikatnych owoców i cytrusów. Smak utrzymuje się do końca waporyzacji. Smak nie jest intensywny, ale jest za to zrównoważony.

Działanie: 8/10

Po zwaporyzowaniu 0,15g pojawia się lekkie wyciszenie całego organizmu i delikatny spokój. Z drugiej strony czuć także delikatne działanie energetyzujące i zachęcające do działania. Efekt wzmacnia się przy większych dawkach. Przy 0,3g wjeżdża już mocny, radosny chill. Bardzo dobrze komponuje się z Aurorą 8/8 i Aurorą 22.

Ilość pary: 7/10

Pary jest wystarczająco dużo do efektywnej waporyzacji. Jest delikatna i lekka. Podobnie jak i inne susze od Medicuany idealnie nadaje się do waporyzacji.

Podsumowując, Medicuana znów mnie zaskoczył pozytywnie. To kawał świetnego suszu, o wysublimowanym smaku i zapachu. Świetna alternatywa dla Fluffy Owl, oraz CBG One.

—>Cena: 105 złotych za 3.1grama<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut