Recenzja trymu CBG Szał Miał od Konopny Buch

Testy przeprowadzałem przez kilka dni za pomocą waporyzatorów Vapcap M 2021, Tetra One i Rogue. Test przeprowadzany w maju 2022.

Na początek chciałbym napisać kilka słów celem wyjaśnienie czym jest recenzowany produkt. Jest to trym CBG – czyli drobny susz CBG, który powstaje podczas dokładnego strzyżenia topków – trymowania. Charakteryzuje się on zwiększoną zawartością łodyg i liści. Z tego powodu trymy zawsze będą gorsze i słabsze niż pełne topki. Dlatego czytając oceny które otrzymał ode mnie ten trym proszę mieć to na uwadze.

Sprzedawca: Green Goblin

Ilość CBG wg. sprzedawcy 5,79%, badania są do obejrzenia na stronie sprzedawcy

Kraj pochodzenia: Polska

Naturalność: Sprzedawca informuje, że produkt składa się z 50% kwiatów, oraz z 50% z liści konopii. Tworzą go wysokiej jakości rośliny, hodowane w Polsce, metodą indoor. Posiada certyfikaty: GACP, GGAP i PL-EKO-08 UE. Z terpenów posiada Trans-Caryophyllene, Phytol, Beta-Eudesmol i Myrcen. 

Opakowanie: Standard

Susz zapakowany jest plastikową saszetkę. Opakowanie jest starannie opisane z tyłu, a z przodu posiada ładną grafikę.

Zapach suszu: 4.5/10

Przewaga nut ziemistych z dużą przewagą zapachu naturalnego sianka. Ledwo wyczuwalne nuty korzenne.

Wygląd suszu: 5/10

Jest to porządnie zmielony susz, dzięki temu nie trzeba go ponownie mielić przed waporyzacją. Nie jest przesuszony bardzo mocno, ale i tak radzę po zakupie od razu wrzucić go do słoika z regulatorem wilgoci. Susz jest bardzo kolorowy co jest bardzo niezwykłe w przypadku trymów. Na poszczególnych malutkich elementach suszu widać znaczącą ilość trychomów. Jest to z pewnością najlepiej wyglądający trym jaki do tej pory widziałem. Wygląda dużo lepiej niż większość suszy z Allegro.

Zapach i smak podczas waporyzacji: 5.5/10

Smak jest bardzo podobny do zapachu. Przeważają nuty ziemiste.

Działanie: 3/10

Aby poczuć działanie należy zwaporyzować duże ilości w okolicy 0,45 grama. Jest to działanie delikatne, uspakajające i wyciszające. Po zażyciu nie przeszkadza w pracy.

Ilość pary: 7/10

Jak na trym to pary jest naprawdę dużo. Nawet mało który susz CBG może się pochwalić tak dużymi chmurkami.  W Rogue na temperaturze 170-180-190 stopni można wykonać pełną 5 minutową sesje. W Przypadku vapcapa puszczać można bardzo ładne chmurki. Jedynie Tetra gorzej radzi sobie z uzyskaniem dużej ilości pary.

Podsumowując, po raz kolejny jestem miło zaskoczony. Jak na trym to Szał Miał jest naprawdę dobry. Można go spokojnie waporyzować. Posiada sporo pary i ciekawy wygląd. Należy jednak pamiętać aby nie waporyzować go w zbyt wysokich temperaturach, gdyż uzyskuje się wtedy mniejszą ilość pary. Ze względu na niską cenę, oraz delikatność osoby palące susz rownież powinny być zadowolone. Dobrze powinien się także sprawdzić jako typowy zapełniacz. Na minus niestety słabe działanie i niezbyt wykwintny zapach i smak.

—>Cena: 49 zł za 10 gram<—

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut