Polecane susze:

1. Royal Cheese od Lord Haze/Cannabisland

Najmocniejszy susz CBD jaki do tej pory testowałem. Jest to polski produkt, uprawiany z uwzględnieniem nowoczesnej technologii. Podczas waporyzacji daje ogromne chmury, a w dodatku na świetny sosnowy smak.

2. CBG One od Medicuana

Jest to przepiękny, delikatny i obłędnie pachnący susz CBG. Uprawiany jest w 100% naturalnie. A ponadto to polski produkt. prawdziwa perełka wśród suszy CBG.

3. Kosmos od Konopny Buch

Jest to świetny, polski i naturalny susz klasy premium. Od innych tego typu produktów różni się świetnym zapachem, smakiem, ilością pary, a przede wszystkim niewygórowaną ceną.

4. AK47 od Cannabis-Spot

Piękne kolory, naturalna uprawa i jeden z najpiękniej pachnących suszy jakie miałem możliwość testować.

5. Orange Bud od Pozytywne Konopie

Jest to polski susz, w pełni naturalny. Posiada naprawdę satysfakcjonującą żywiczność i intensywny zapach. Jeśli szukasz suszu, który daje ogromną ilość pary i fajnie odpręża to jest to pozycja obowiązkowa 🙂

6. Chillout Zone 2.0 od Konopny Web

Jest to polski, naturalny susz, który posiada już zwiększoną ilość THC (około 0,30%). Ma dobry smak i zapach, daje sporą ilość pary, a ponadto działa energetyzująco i zachęca do pracy. Całości dopełnia przepiękny wygląd i niewygórowana cena.

7. Morfeusz od Konopny Eden

Naturalny, a jednocześnie kolorowy i przyciągający wzrok wygląd. Do tego całkiem miłe i odprężające działanie. Zapachowo to z pewnością susz dla miłośników owocowych nut. Na koniec dodam, że to polski susz. Podobnie jak Lemon Haze od Pozytywnych Konopii świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

8. Green Goblin od Konopny Buch

Jest to polski susz ze świetnym stosunkiem jakości do ceny. Ma bardzo przyzwoity wygląd, zapach i smak. A w dodatku świetnie działa dając mile odprężenie po pracy.

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut