Polecane susze:

1. Monkito od Green Jungle

Jest to obecnie najmocniejszy w działaniu susz CBD, który przetestowałem na moim blogu. Ponadto posiada bogaty bukiet zapachowy, ogromną ilość trichomów, świetny wygląd i obfitą produkcję pary.

2. Fluffy Owl od Medicuana

Jest to susz o wręcz magicznym zapachu, oraz dającym energię i skupienie działaniu. W dodatku posiada genialny wygląd i delikatną parę. Ponadto jest to polski, w 100% organiczny susz. Każdemu koneserowi polecam spróbować.

3. Royal Cheese od Lord Haze/Cannabisland

Jeden z najmocniejszych suszy CBD jaki do tej pory testowałem. Jest to polski produkt, uprawiany z uwzględnieniem nowoczesnej technologii. Podczas waporyzacji daje ogromne chmury, a w dodatku ma świetny sosnowy smak.

4. Citrus Peel od Medicuana

Świetny cytrusowy zapach, intensywny smak i energetyzujące, pobudzające działanie sprawia, że obcowanie z tym suszem daje dużo radości i poprawia nastój 🙂 Ponadto jest to jeden z najsmaczniejszych suszy jakie do tej pory testowałem.

5. Fat Banana od Sensi Hemp

Ogromna ilość pary, żywiczny, świetnie pachną susz i piękne, jędrne topy. Uprawiamy w warunkach indoor, a sprzedawany w kolorowych Cali Packach.

6. Resin od Freedom Farms

Świetny cytrusowy zapach, intensywny smak i energetyzujące, pobudzające działanie sprawia, że obcowanie z tym suszem daje dużo radości i poprawia nastój 🙂 Ponadto jest to jeden z najsmaczniejszych suszy jakie do tej pory testowałem.

7. CBG One od Medicuana

Jest to przepiękny, delikatny i obłędnie pachnący susz CBG. Uprawiany jest w 100% naturalnie. A ponadto to polski produkt. prawdziwa perełka wśród suszy CBG.

8. Kosmos od Konopny Buch

Jest to świetny, polski i naturalny susz klasy premium. Od innych tego typu produktów różni się świetnym zapachem, smakiem, ilością pary, a przede wszystkim niewygórowaną ceną.

9. Red Dragon od Lord Haze/Cannabisland

Jest to genialnie wyglądający susz, który od razu przykuwa oko swoimi kolorami. W dodatku ma dobry smak i zapach, a ponadto produkuje dużo pary.

10. Juice Fruit od Lord Haze/Cannabisland

Ogromna ilość pary i świetny wygląd. To cechy typowe dla tego suszu.

11. Yellow Dance od Medicuana

Jest to susz o bardzo bogatym zapachu, świetnym wyglądzie i energetyzującym działaniu.

12. RollMops 2022

Prawdziwe mistrzostwo pod względem wyglądu. Idealnie ostrzyżone, mięsiste topki i mocne działanie.

13. Orange Bud od Pozytywne Konopie

Jest to polski susz, w pełni naturalny. Posiada naprawdę satysfakcjonującą żywiczność i intensywny zapach. Jeśli szukasz suszu, który daje ogromną ilość pary i fajnie odpręża to jest to pozycja obowiązkowa 🙂

14. Pomelo od Sensi Hemp

Bardzo ładny wygląd i ciekawy zapach to główne plusy tej odmiany. Uprawiamy w warunkach indoor, a sprzedawany w kolorowych Cali Packach.

15. Wenus od Konopny Buch

Bardzo wyrównany susz pod każdym względem. Posiada miły dla oka wygląd, dobrą żywiczność i dużą ilość pary.

Inne warte uwagi:

Znajdź mnie w social media:

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by ZjaranyKogut